Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do przeciwników kamerowania.Protestujecie przeciwko nagrywaniu przestępców drogowych i podawaniu na policję.No to protestujcie też przeciw montowaniu kamer na skrzyżowaniach,na ulicach,w sklepach,na stacjach paliw przed bankomatami...Wymieniać można i można.Jakoś to nie narusza waszej prywatności. Typowa logika Kalego.Może któryś z was odpowiedział by na pytanie: dlaczego przybywa krzyży na prostych odcinkach drogi, nie wspominając o zakrętach. M.a.k.s.-zgadzam się z Tobą i popieram-ja też nie boję się kamer i kamerek.Niech sobie filmują,aby to nie zagrażało bezpieczeństwu na drodze-tak jak telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONFIDENCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przeciwników kamerowania.Protestujecie przeciwko nagrywaniu przestępców drogowych i podawaniu na policję.No to protestujcie też przeciw montowaniu kamer na skrzyżowaniach,na ulicach,w sklepach,na stacjach paliw przed bankomatami...Wymieniać można i można.Jakoś to nie narusza waszej prywatności. Typowa logika Kalego.Może któryś z was odpowiedział by na pytanie: dlaczego przybywa krzyży na prostych odcinkach drogi, nie wspominając o zakrętach. M.a.k.s.-zgadzam się z Tobą i popieram-ja też nie boję się kamer i kamerek.Niech sobie filmują,aby to nie zagrażało bezpieczeństwu na drodze-tak jak telefon.
Żyło się kiedyś bez tych wynalazków ?? żyło się !!  a co się niby zmieniło  ?? czy dają swobodny dostęp do broni ? przez to niby jest niebezpieczniej ? w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o szpiclowanie,nieustanną inwigilację obywateli,gdzie bywasz,ile wydajesz z kim chodzisz,gdzie podróżujesz jak bardzo ci się polepszyło itd. wszystko po to żeby to potem w razie potrzeby wykorzystać i ci przypie rdolić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyło się kiedyś bez tych wynalazków ?? żyło się !!  a co się niby zmieniło  ?? czy dają swobodny dostęp do broni ? przez to niby jest niebezpieczniej ? w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o szpiclowanie,nieustanną inwigilację obywateli,gdzie bywasz,ile wydajesz z kim chodzisz,gdzie podróżujesz jak bardzo ci się polepszyło itd. wszystko po to żeby to potem w razie potrzeby wykorzystać i ci przypie rdolić !!!
Kiedyś były teczki,haki,a teraz są kamery,trochę lepsza forma konfidencji i szpiclowania naszych obywateli,wszystko ma jeden mianownik. Jak żyć w tak POje***ym,dzikim kraju pytał klasyk i ja pytam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj te komunistyczne świnie dążą do tego aby Polak na Polaka donosił,aby żona na męża a mąż na żonę kapował, o to tylko tym czerwonym sQrwysynom chodzi !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przeciwników kamerowania.Protestujecie przeciwko nagrywaniu przestępców drogowych i podawaniu na policję.No to protestujcie też przeciw montowaniu kamer na skrzyżowaniach,na ulicach,w sklepach,na stacjach paliw przed bankomatami...Wymieniać można i można.Jakoś to nie narusza waszej prywatności. Typowa logika Kalego.Może któryś z was odpowiedział by na pytanie: dlaczego przybywa krzyży na prostych odcinkach drogi, nie wspominając o zakrętach. M.a.k.s.-zgadzam się z Tobą i popieram-ja też nie boję się kamer i kamerek.Niech sobie filmują,aby to nie zagrażało bezpieczeństwu na drodze-tak jak telefon.
Wytłumacz mi " zwolenniku kamer i monitoringu " wobec tego dlaczego dzisiaj PO+ PSL tak rozpaczliwie bronią się przed kamerami,monitoringiem przy wyborach w Polsce,co kamery i PIS  mogą takiego zobaczyć a czego wyborca nie może !!!  to jakaś paranoja,dlaczego taki STRACH przed tym,możesz jakoś krótko sensownie ?  kamera ma być batem na złodzieja i oszusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło nie łamać prawa przepisów i nikt na was nie będzie chciał spojrzeć ani nagrywać, za komuny kradliście i robiliście co chcieliście i zostało we wsiowych genach.Łamanie prawa i przepisów to nie wolność to niszczenie mojej Ojczyzny nie podoba się to wypierdalać z mojego kraju tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumacz mi " zwolenniku kamer i monitoringu " wobec tego dlaczego dzisiaj PO+ PSL tak rozpaczliwie bronią się przed kamerami,monitoringiem przy wyborach w Polsce,co kamery i PIS  mogą takiego zobaczyć a czego wyborca nie może !!!  to jakaś paranoja,dlaczego taki STRACH przed tym,możesz jakoś krótko sensownie ?  kamera ma być batem na złodzieja i oszusta
  Chcesz krótko i sensownie, no to masz: kamery i PIS mogą zobaczyć tylko i wyłącznie porażkę PIS w kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz krótko i sensownie, no to masz: kamery i PIS mogą zobaczyć tylko i wyłącznie porażkę PIS w kolejnych wyborach.
I tylko tyle, na nic cie więcej nie stać, nic tak merytorycznie, takich prostych i tępych zwolenników ma POlszewia z POjebami,cała ta POskomuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje zorganizowac akcje stop frajerstwu na drodze
Na pewno byłbyś pierwszą ofiarą takiej akcji frajerze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowody zdobyte w sposób NIELEGALNY nie są żadnymi dowodami i na podstawie takich nikt NIE MA prawa jakiegokolwiek mandatu wypusać!
Lekcje już odrobione? Bo mama tyłek przetrzepie i nie da więcej komputera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumacz mi " zwolenniku kamer i monitoringu " wobec tego dlaczego dzisiaj PO+ PSL tak rozpaczliwie bronią się przed kamerami,monitoringiem przy wyborach w Polsce,co kamery i PIS  mogą takiego zobaczyć a czego wyborca nie może !!!  to jakaś paranoja,dlaczego taki STRACH przed tym,możesz jakoś krótko sensownie ?  kamera ma być batem na złodzieja i oszusta
Przecież to normalne i proste,nie będzie to całe pierd olone,czerwone,komunistyczne bydło zakładać samo sobie pętli na szyje !!!  kamery w PKW są  " BE "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfidenci!
Ciota...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny mieliśmy ORMO a teraz j.......h konfidentów z kamerami.czyli nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już 2 razy wysłałem na mo nagranych gamoni. Jeden zapłacił 500zł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były teczki,haki,a teraz są kamery,trochę lepsza forma konfidencji i szpiclowania naszych obywateli,wszystko ma jeden mianownik. Jak żyć w tak POje***ym,dzikim kraju pytał klasyk i ja pytam ?
   
Dzisiaj te komunistyczne świnie dążą do tego aby Polak na Polaka donosił,aby żona na męża a mąż na żonę kapował, o to tylko tym czerwonym sQrwysynom chodzi !!!!!!!!
   
I tylko tyle, na nic cie więcej nie stać, nic tak merytorycznie, takich prostych i tępych zwolenników ma POlszewia z POjebami,cała ta POskomuna.
    A tu widać, jak krzywych i ostrych zwolenników ma Paranoja i Schizofrenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że większość z tych nagrywających to ludzie, którzy sami nieraz nie przestrzegają przepisów i dla których dokopanie drugiemu jest powodem do radości. Od łapania to jest policja i niech to robi. Kamery w autach powinny służyć tylko do tego, żeby mieć dowód dla potwierdzenia kto jest winny kolizji, czy wypadkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby mordercy jeździli .... takie myślenie - każdemu zdarza się popełnić wykroczenie, ale niektóre osoby nie myśląc o innych czują się jak królowie szos. To są potencjalni mordercy każdego z nas, więc ślijmy te filmy. Niech tylko wymiar sprawiedliwości będzie bardziej konsekwentny i surowy. Bo co z tego że policja zabierze prawko, jak sąd je odda. I robi się błędne koło, i mordercy czują się bezkarni... przykład chociażby sławnego warszawskiego froga. Im większa świadomość ludzi, że to nie jest donoszenie, a tak naprawdę ratunek naszego życia. Ciekawe jakby się czuły osoby, które teraz krzyczą że osoby nagrywające to konfidenci , jakby taki zabił kogoś z ich rodziny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już 2 razy wysłałem na mo nagranych gamoni. Jeden zapłacił 500zł :)
Ojciec,matka też tak samo,WTEDY i dzisiaj ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj te komunistyczne świnie dążą do tego aby Polak na Polaka donosił,aby żona na męża a mąż na żonę kapował, o to tylko tym czerwonym sQrwysynom chodzi !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...